УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Чернівецькій області

» Прес-центр » новини » "Зважування-у-русі": на Буковині влаштовуємо першу систему WIM

"Зважування-у-русі": на Буковині влаштовуємо першу систему WIM

     На автошляху Н-10 Стрий – Івано-Франківськ – Мамалига між селами Магала та Бояни стартували підготовчі роботи з влаштування першого в Чернівецькій області WIM-майданчика для автоматичного зважування вантажівок у русі. Знайти об’єкт на мапі - https://goo.gl/maps/1NSoJGNjZivamGgh9

    Наразі підрядна організація відфрезерувала старе асфальтне полотно на км 248+700 – км 249+200. І береться влаштовувати ідеально рівне покриття, в яке вмонтує спеціальні плити з електронікою. А над проїжджою частиною встановлять металеву портальну раму із датчиками, які зчитуватимуть інформацію. А саме:

  •  дата та час проїзду вантажівки;
  •  габаритні розміри транспортного засобу;
  •  загальну масу та її розподіл по осям.

   Також фіксуватиметься температура повітря та дорожнього покриття, напрямок та швидкість руху і державний номерний знак. WIM повністю перекриває проїзну частину, тож об’їхати її неможливо. А до Центру обробки даних ДСБТ надходитимуть дані тільки з ознаками адміністративного правопорушення.

Служба планує встановити 4 «розумні» системи на автошляхах держзначення Чернівецької області.

  •  на дорозі Н-10 Стрий – Івано-Франківськ – Чернівці – Мамалига між селами Магала та Бояни Чернівецького району, км 248+700;
  •  два WIM-комплекси на автошляху Р-62 Криворівня – Усть-Путила – Старі Кути – Вижниця – Сторожинець – Чернівці

                      → у селі Багна Вижницького району;

                      с.Розтоки на новозбудованих мостах.

  •  на автошляху Р- 63/Н-03/ – Вартиківці – КПП «Сокиряни» з під’їздами до КПП «Росошани» та КПП «Кельменці», с. Лівинці Дністровського району, км 12+800.

Пресслужба САД у Чернівецькій області