УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Чернівецькій області

» Прес-центр » новини » Зшиваємо Буковину якісними дорогами: підсумки літнього будівельного сезону 2021 року

Зшиваємо Буковину якісними дорогами: підсумки літнього будівельного сезону 2021 року

    У рамках програми Президента України "Велике будівництво" відновлюємо основні автомагістралі Чернівецької області. У роботі не лише міжнародна, національна і регіональна траси, а й дороги територіального значення.

    Наразі у ремонті 12 об’єктів «Великого будівництва».

  • дорога, яка веде до кордону з Румунією, вже з новим якісним покриттям. Ми завершуємо ремонт 5 км автошляху Т-26-04 Чернівці - Герца - КПП «Дяківці».
  • на завершальному етапі капітальний ремонт двох ділянок автошляху Н-03 Житомир - Чернівці:

                -  перший відрізок (км 341 +766 - км 342 + 798) знаходиться неподалік села Рингач . І тут шляховики виконали складний комплекс земляних робіт, а також влаштували якісне дорожнє покриття;

               -  другий відрізок – межі села Припруття (км 348+760 – км 349 -151). Дорожники влаштували дренажну систему, спеціальні колодязі, укріпили схил автошляху, зробили заїзну кишеню для громадського транспорту. Залишається влаштувати верхній шар асфальтобетону, встановити бар’єрне огородження, знаки та нанести розмітку.

  •  частина Судилівського спуску, який знаходиться на в’їзді до міста Вижниця, на дорозі Р-62 Криворівня – Усть-Путила – Старі Кути – Вижниця – Сторожинець – Чернівці ( км 43+633 – км 44+653), у нижньому шарі асфальтобетону. Вже незабаром встелимо і фінішний.
  •  тривають роботи на трасі М-19 Доманове- Ковель – Чернівці – Тереблече. Відновлюємо чотири ділянки.

              - околиця с. Грушівки – перший відрізок у капітальному ремонті, км 518+700 – км 519+400. Починаємо роботи із буріння свердловин, аби надалі влаштувати ін’єкційні палі;

          - траса від транспортного кільця у Мамаївцях і до Кіцманя вже у нижньому шарі асфальтобетону. Шляховики вже працюють у місті Кіцмань. Зокрема, фрезерують, стабілізують основу дороги методом "холодного ресайклінгу". А також виконують підготовчі роботи для влаштування вирівнювального шару. До слова, автомагістраль М-19 відремонтуємо до кордону з Тернопільською областю

  •  відновлюємо три ділянки дороги Вартиківці - КПП «Сокиряни» з під'їздами до КПП «Росошани» та КПП «Кельменці». У ремонті 15 кілометрів покриття, яке вже незабаром стане комфортним та безпечним для проїзду.
  •  у роботі 3 кілометри дороги Т-26-01 Чернівці – Вашківці – Путила – КПП «Руська» з під’їздом до КПП «Шепіт». Ремонтні роботи виконуються у межах села Сергії колишнього Путильського району. Наразі підрядник демонтує 2 мости і побудує нові. Дорога також матиме нове якісне покриття.
  •  поточним середнім ремонтом охоплено 33 км дороги Р-62 Криворівня – Усть-Путила – Старі Кути – Вижниця – Сторожинець – Чернівці, на ділянці км 59+792 – км 93+605. Відрізок пролягає від селища Берегомет Вижницького району до в’їзду у місто Сторожинець. Наразі підрядник виконує підготовчі роботи. Від смт Берегомет до села Лукавці працюють екскаватори. На цій ділянці копають кювети, вирубують чагарники.

    Крім того, на Буковині тривають роботи з експлуатаційного утримання автодоріг. Просимо водіїв бути уважними та обережними у місцях виконання дорожніх робіт.