УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Чернівецькій області

» Прес-центр » новини » Зроблено перший крок для будівництва ІІІ та ІV черги обходу м.Чернівці

Зроблено перший крок для будівництва ІІІ та ІV черги обходу м.Чернівці

    Служба автомобільних доріг у Чернівецькій області оголосила тендер на розробку техніко-економічного обґрунтування (ТЕО) будівництва ІІІ та ІV черги обходу Чернівців. Орієнтовна довжина нової автомагістралі ІІ категорії становитиме близько 50 кілометрів.

   «Зараз ми на старті процесу зведення ІІІ та ІV черги обходу міста Чернівці. Закупівля ТЕО — це перший дуже важливий крок. Фахівці дорожньої галузі повинні врахувати всі технічні та економічні складові, визначити параметри та технології будівництва ІІІ та ІV черги обходу Чернівців, геодезію, геологію та прив’язку до місцевості. Потім «Укравтодор» затвердить найдоцільніший варіант згідно із матеріалами ТЕО. Другий етап - Служба оголосить тендерні процедури на розробку проєктно-кошторисної документації. Третій – оголошення тендеру на визначення підрядника та початок будівництва", - розповідає начальник САД у Чернівецькій області Ігор Гах.

    Очікується, що будівництво ІІІ та ІV черги обходу Чернівців покращить транспортне сполучення західних та північно-західних регіонів України з центральними областями, а також забезпечить транзит європейських та прибалтійських країн з портами Азовського та Чорного морів. І що важливо, введення в експлуатацію ІІІ та ІV черги забезпечить розвиток придорожньої інфраструктури, приміських населених пунктів та покращити туристичний потенціал Буковини.

       Маршрут ІІІ черги пролягатиме від траси М-19 Доманове (на м. Брест) — Ковель — Чернівці — Тереблече ( на м. Бухарест) до автомобільної дороги загального користування державного значення Н-10 Стрий – Івано-Франківськ — Чернівці — Мамалига (на м. Кишинів).

https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2021-07-14-001125-a

 

      ІV черга - від траси М-19 Доманове (на м. Брест) – Ковель – Чернівці – Тереблече (на м. Бухарест) до автомобільної дороги Р-62 Криворівня – Усть-Путила – Старі Кути – Вижниця – Сторожинець – Чернівці/ М-19 Доманове (на м. Брест) – Ковель – Чернівці – Тереблече (на м. Бухарест).

https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2021-07-20-001174-c

Пресслужба САД у Чернівецькій області