Служба автомобільних доріг
у Чернівецькій області

» Прес-центр » новини » Виконання робіт з будівництва автомобільної дороги Р-62 та двох мостів через р. Черемош

Виконання робіт з будівництва автомобільної дороги Р-62 та двох мостів через р. Черемош

Виконання робіт з будівництва автомобільної дороги Р-62 Криворівня - Усть-Путила - Старі Кути - Вижниця - Сторожинець - Чернівці на ділянці км 22+400 - км 23+600

 

За рахунок коштів державного бюджету у відповідності до Постанови КМУ від 29.01.2020 р. №36 передбачено - Будівництво автомобільної дороги загального користування державного значення Р-62 Криворівня - Усть-Путила - Старі Кути - Вижниця - Сторожинець - Чернівці на ділянці км 22+400 - км 23+600 за селом Розтоки, Путильського району, вартістю – 128,510 млн.грн. з введенням в експлуатацію 1,609 км дороги та 2-х мостів загальною довжиною 311,793 пог.м.

Зазначений об’єкт є перехідним та будується за результатами  наслідків повені 2008 року.

У 2019 році скориговано проектно-кошторисну документацію. Проведено процедуру закупівлі. За результатами торгів визначено переможця. Укладено договір на виконання робіт. Підрядна організація – ТОВ «Енергетичне дорожнє будівництво». Наприкінці 2019 року відновлено роботи на об'єкті. Виконувались роботи з влаштування прогонових будов. Вартість виконаних та профінансованих робіт в 2019 році становить 5 млн.грн.

Підрядною організацією ТОВ «ЕДБ»  роботи  на об’єкті продовжено з 10 січня 2020 року. З початку року виконано робіт понад 30 млн. грн.

На сьогоднішній день на об’єкті загальнна кількість працівників складає 53 людини, з яких 7 інженерно –технічних працівника, 11 механізаторів та 35 робітників (арматурники, бетонувальники, монтажники). На об’єкті задіяні основні механізми це – 2 крана (75 т та 25 т), 2 автовишки, екскаватор, бульдозер, автогрейдер, коток , автосамоскиди та автобус.

Станом на 05.04.2020 року по низовому мосту закінчено монтаж та влаштування монолітної частини на всій протяжності споруди. На даний час проводяться роботи по підготовці до влаштування тротуарів (армування, виставлення закладних деталей та інші супутні роботи). Розпочато монтажні роботи верхового моста. Змонтовано та готується до бетонування перший із чотирьох прогонів будови, проводиться армування. Розпочато монтаж другого прогону. По дорожній частині формується земляне полотно, проводяться роботи по заготівлі будівельних матеріалів для влаштування основи та покриття.

Роботи виконуються з випередженням календарного графіку. Завершення робіт на об’єкті  та введення його в експлуатацію очікується у жовтні 2020 року.

(Фотограф: Юрій Рильчук)

 

 

Прес-служба САД у Чернівецькій області