УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Чернівецькій області

» Прес-центр » новини » Виїзна зустріч з представниками місії Європейського Союзу з прикордонної допомоги Україні та Молдові EUBAM

Виїзна зустріч з представниками місії Європейського Союзу з прикордонної допомоги Україні та Молдові EUBAM

      В Могилів – Подільському, Вінницької області, відбулася зустріч по Управлінню кордонами в автомобільних пунктах пропуску – східний сегмент молдавсько – українського кордону.

     Головними учасниками зустрічі були представники місії Європейського Союзу з прикордонної допомоги Україні та Молдові EUBAM – сприяє впровадженню прикордонних та митних норм і практики, які відповідають стандартам ЄС.

     На дану зустріч були запрошені і представники від Служб автомобільних доріг Чернівецької ( Юрій Бучка - заступник начальника з експлуатації автомобільних доріг у Чернівецькій області), Вінницької ( Ігорь Явдощак – заступник начальника з експлуатації автомобільних доріг у Вінницькій області)  та Одеської ( Андрій Донченко – інженер відділу технічного контролю та якості робіт автомобільних доріг в Одеській області).

     Обговорили плани реконструкції та ремонтів доріг, проінформували щодо стану доріг та перспективи в майбутньому до КПП «Сокиряни-Окниця», КПП « Росошани-Бричень», КПП «Брониця-Унгурь», КПП «Могилів-Подільський-Отач». Також метою зустрічі є покращення доріг між кордонами та транскордонне співробітництво між прикордонними та митними відомтсвами,а також іншими правоохоронними органами.

    

 

Прес-служба САД у Чернівецькій області