Служба автомобільних доріг
у Чернівецькій області

» Прес-центр » новини » Виїзна нарада у м.Вижниці «Децентралізація управління дорожнього господарства Чернівецької області»

Виїзна нарада у м.Вижниці «Децентралізація управління дорожнього господарства Чернівецької області»

Сьогодні, 31 січня 2018 року, під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Михайла Павлюка у м.Вижниці Чернівецької області відбулася виїзна нарада щодо «Децентралізаціі управління дорожнього господарства Чернівецької області».

Нарада проходила  за участю начальника управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації Олександра Левченка, заступника начальника Служби автомобільних доріг у Чернівецькій області Юрія Бучки, заступника директора ДП "Чернівецький облавтодор"  Миколи Чорненького, заступників голів Вижницької, Путильської та Кіцманської райдержадміністрацій, керівників філій райавтодорів, представників об’єднаних територіальних громад зазначених районів.

На проведеній нараді її учасники обговорили стан реалізації плану заходів щодо передачі автомобільних доріг місцевого значення, готовність до зимового періоду, а також проблемні питання відповідної галузі та шляхи їх вирішення у трьох районах області.

Головуючий наради Михайло Павлюк наголосив, що метою децентралізації управління дорожнім господарством являється оперативне керівництво та раціональне використання коштів на місцях. Зокрема головуючий зазначив, що чіткий розподіл сфер відповідальності дозволить прозоро розпоряджатися коштами та ефективно здійснювати будівництво, ремонт, обслуговування та утримання доріг, а це відповідно позитивно вплине на стан дорожнього полотна області.

Учасники наради визначились з  першочерговими завданнями, які стоять перед краянами, щодо роботи тимчасових комісій, створених розпорядженням Чернівецької облдержадміністрації №24 від 16 січня 2018 року у кожному районі з метою інвентаризації доріг місцевого значення. Головуючий  зобов’язав райдержадміністрації та ОТГ у максимально стислі терміни надати пропозиції по переліку доріг, які плануються до реконструкції чи поточного середнього ремонту у за рахунок  коштів Державного бюджету на утримання доріг комунальної власності по Чернівецькій області.

 

Прес-служба САД у Чернівецькій області