Служба автомобільних доріг
у Чернівецькій області

» Прес-центр » новини » Виїзна нарада у м.Хотині щодо децентралізації управління дорожнім господарством

Виїзна нарада у м.Хотині щодо децентралізації управління дорожнім господарством

Як було заплановано, 30 січня 2018 року у рамках процесу децентралізації системи управління дорожнім господарством у м.Хотині Чернівецької області  провели  розширену виїзну нараду під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Михайла Павлюка з керівниками Хотинського, Сокирянського, Кельменецького  та Заставнівського районів, представниками райавтодорів та об’єднаних територіальних громад зазначених районів.

Нарада проходила  за участю народного депутата України Максима Бурбака,  начальника управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації Олександра Левченка, заступника начальника Служби автомобільних доріг у Чернівецькій області Олександра Пую, директора ДП "Чернівецький облавтодор" Володимира Мицьки.

На проведеній нараді її учасники обговорили стан реалізації плану заходів щодо передачі автомобільних доріг місцевого значення, готовність до зимового періоду, а також проблемні питання відповідної галузі та шляхи їх вирішення.

Народний депутат України Максим Бурбак роз’яснив аспекти наповнення та формування видатків з Дорожнього фонду на  ремонт та експлуатацію доріг місцевого значення області та наголосив на необхідності фінансування заходів з підвищення безпеки руху. Депутат відзначив, що передача доріг загального користування місцевого значення на місцеві органи самоврядування значно підвищить контроль за ефективністю використання бюджетних коштів.

Завтра, 31 січня, заплановано провести наступну виїзну нараду у м.Вижниці  Чернівецької області.

 

Прес-служба САД у Чернівецькій області