Служба автомобільних доріг
у Чернівецькій області

» Прес-центр » новини » Відбулось засідання штабу Державного агентства автомобільних доріг України з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на автомобільних дорогах загального користування державного значення.

Відбулось засідання штабу Державного агентства автомобільних доріг України з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на автомобільних дорогах загального користування державного значення.

Відбулось засідання штабу Державного агентства автомобільних доріг України з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на автомобільних дорогах загального користування державного значення.

 

У понеділок 26 листопада 2018 року, в режимі відео конференції відбулось засідання Штабу Укравтодору з областями, в студіях Служб автомобільних доріг. Відповідно у Службі автомобільних доріг були присутні Перший заступник Голови обласної державної адміністрації Павлюк М.В., начальник Служби автомобільних доріг у Чернівецькій області Гах І.В., директор ДП «Чернівецький облавтодор» Мицька В.І., заступник начальника з експлуатаційного утримання Бучка Ю.В., начальник Управління ДСНС у Чернівецькій області Михайлюк С.М., начальник Укртрансбезпеки Макаренко В.І., заступник начальника Управління превентивної діяльності  Патарак В.В., начальник Управління ЦЗН ОДА Гайдай О.В., начальник Управління інфраструктури ОДА Трепко В.В., начальник Управління з питань НС та ЦЗН Самолюк В.Я., начальник відділу УЖКГ ОДА провідний спец.відділу дорожнього господарства Шмондюк Р.І.

Основною метою проведеного засідання є продовження відпрацювання спільних дій у разі ускладнення руху транспорту на автомобільних дорогах та в населених пунктах внаслідок снігопадів, а також запобігання виникнення надзвичайних ситуацій під час екстремальних погодних умов. За результатами проведеного засідання Керівникам Служб автомобільних доріг в областях доручили взяти на особливий контроль проблемні ділянки автомобільних доріг державного значення, на яких може виникати загроза безперебійному руху автотранспорту у період складних погодних умов, та за необхідності підсилити роботу підрядних організацій, шляхом залучення додаткової техніки. Аналогічне звернення було адресоване до уповноважених представників Національної поліції та ДСНС в областях.

У Службі автомобільних доріг у Чернівецькій області, уточнили порядок взаємодії з усіма запрошеними представниками, опрацьовано питання щодо збільшення залучення додаткової техніки від підприємств різної форми власності, на предмет розчистки доріг від снігу та буксирування великовагового транспорту, у разі ускладнення погодних умов. З ДСНС обговорено питання, щодо розміщення пунктів обігріву. Обговорювалась взаємодія з Патрульною поліцією при ускладнені погодних умов на автошляхах Буковини. Обговорили інші питання міжвідомчої взаємодії, які потребують врахування у роботі Штабу з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій. Всі питання були взяті до уваги та опрацьовуються належним чином. По підготовці філій ДП «Чернівецький облавтодор» , є необхідна кількість техніки, запас піщано-соляної суміші, дизпалива та бензину. Особовий склад переведено на цілодобове чергування, налагоджений зв’язок з Патрульною поліцією, ДСНС, МВС . Підготовлено техніку, що планується до залучення у період негоди.