Служба автомобільних доріг
у Чернівецькій області

» Прес-центр » новини » Відбулось засідання Штабу Державного агентства автомобільних доріг України з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на автомобільних дорогах загального користування

Відбулось засідання Штабу Державного агентства автомобільних доріг України з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на автомобільних дорогах загального користування

На виконання п.9 протоколу селекторної наради від 01.08.2019 під головуванням Віце-прем’єр-міністра України-Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Зубка Г.Г. з питань підготовки підприємств паливно-енергетичного комплексу, житлово-комунального господарства, об’єктів соціальної сфери та інфраструктури до осінньо-зимового періоду 2019/2020 років Укравтодором проведено засідання Штабу Державного агентства автомобільних доріг України з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на автомобільних дорогах загального користування.

Вказаний захід відбувся у форматі селекторної наради 21.08.2019 р. о 10:00 в приміщенні Служби автомобільних доріг у Чернівецькій області.

У нараді взяли участь представники Управління превентивної діяльності ГУ НП у Чернівецькій області, Управління ДСНС України в Чернівецькій області, Управління патрульної поліції в Чернівецькій області, УправлінняУкртрансбезпеки у Чернівецькій області, Управління цивільного захисту населення облдержадміністрації, Департаменту капітального будівництва та дорожнього господарства Чернівецької облдержадміністрації,  Служби автомобільних доріг у Чернівецькій області та ДП «Чернівецький облавтодор».

Керівництво Служби автомобільних доріг проінформувало присутніх на нараді про стан підготовки дорожнього господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років, в т.ч. про заготівлю протиожеледних матеріалів та ремонту техніки, яка буде задіяна в зимовий період.

Додатково було обговорено про Порядок здійснення взаємоузгодженого комплексу організаційних і практичних заходів щодо забезпечення  сталого сполучення на автомобільних дорогах загального користування області у разі ускладнення погодних умов.

Обговорені проблемні питання та шляхи їх вирішення.