УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Чернівецькій області

» Прес-центр » новини » «Велике будівництво»: на якому етапі хід ремонтних робіт на Буковині

«Велике будівництво»: на якому етапі хід ремонтних робіт на Буковині

   Активно працюємо над оновленням дорожньої інфраструктури нашої області. 

Велика дорожня техніка наразі працює:

  •  траса Н-10 Стрий - Івано-Франківськ - Чернівці - Мамалига. На відрізках, що у межах сіл Бояни та Припруття вже влаштований нижній шар асфальтобетону. Наразі підрядник ремонтує три невеличкі мости. Одночасно виконуються роботи з укріплення узбіч.
  •  капітально відновлюємо відрізок, що на км 518+700 – км 519+400 дороги М-19 Доманове - Ковель - Чернівці - Тереблече. Дорожні роботи виконуються неподалік села Грушівки. Підрядник починає бурити свердловин, в які влаштує 147 паль.
  •  ще 30 кілометрів автомагістралі М-19 також у ремонті. Підрядник розпочав поточний середній ремонт з ділянки, що у межах Мамаївської ОТГ. Нині 9,5 км вже у нижньому шарі асфальтобетону. Наразі техніка вже у місті Кіцмань. Там шляховики фрезерують зруйноване покриття, стабілізацують основу методом «холодного ресайклінгу». А також демонтують старий бортовий камінь.
  •  а/д Р-63/Н-03/ Вартиківці - КПП «Сокиряни» з під‘їздами до КПП «Росошани» та КПП «Кельменці». Відновлюємо три відрізки протяжністю 15 км. У місті Сокиряни вже влаштували нижній шар асфальтобетону. Ремонтні роботи продовжуються.
  •  дорога Т-26-01 Чернівці – Вашківці – Путила – КПП «Руська» з під’їздом до КПП «Шепіт», 112+ 714 – км 115+714. Капітальний ремонт виконуємо у межах села Сергії колишнього Путильського району. Підрядник наразі демонтує проміжні опори 8-ми метрового мосту через р.Путилка. Загалом ми відремонтуємо дві мостові споруди та відновимо дорожнє покриття
  • с. Маршинці колишній Новоселицький район. Будівництво моста. Споруда знаходиться на дорозі Т-26-06/Н-03 – Новоселиця-Герца-КПП «Дяківці». Наразі підрядна організація виконує берегоукріплювальні та руслорегулювальні роботи.
  •  мости у Розтоках. Р-62 «Криворівня – Усть-Путила – Старі Кути – Вижниця – Сторожинець – Чернівці». Виконуються берегоукріплювальні та руслорегулювальні роботи.

     Крім того, на Буковині тривають роботи з експлуатаційного утримання автодоріг. Просимо водіїв бути уважними та обережними у місцях виконання дорожніх робіт.

Пресслужба САД у Чернівецькій області