УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Чернівецькій області

» Прес-центр » новини » Увага! Важлива інформація щодо транспортної розв’язки на в’їзді у м.Хотин

Увага! Важлива інформація щодо транспортної розв’язки на в’їзді у м.Хотин

 

 Про стан транспортного кільця, яке знаходиться на дорозі Н-03 Житомир - Чернівці, вже знає вся Україна. Зважаючи на числення проблеми з проведення тендерної процедури, аварійного стану ділянки та враховуючи соціальну напругу і численні скарги від учасників дорожнього руху - Служба автомобільних доріг у Чернівецькій області звернулась до підприємства ТОВ «ЕДБ» з проханням забезпечити елементарний проїзд автотранспорту на кільці.

Чому саме «ЕДБ» ?

  •  будівельний майданчик цієї організації знаходиться недалеко від транспортного кільця у Хотині. Оскільки ТОВ «ЕДБ» наразі ремонтує 3 ділянки дороги Р-63/Н-03/ Вартиківці - КПП «Сокиряни» з під’їздами до КПП «Росошани» та Кельменці».
  •  підприємство одразу ж погодилось допомогти, адже знає про аварійну ситуацію на цьому кільці.

Що зробили?

  •  працівники цього підприємства, щебнем та відфрезованим матеріалом, вирівняли дорожнє полотно, аби забезпечити більш комфортні умови для проїзду.
  • усі роботи виконали за ВЛАСНИЙ РАХУНОК.

    Крім того, ТОВ « Енергетично дорожнє будівництво» пообіцяло забезпечувати нормальний проїзд на цьому кільці до початку основних ремонтних робіт. До слова, ТОВ « ЕДБ» також брало участь у відкритих торгах щодо ремонту кільця у Хотині. Однак тендерна процедура вкотре затягується через численні скарги одного із учасників. Наразі підрядник ще отстаточно не визначений. Замовник ремонтних робіт - ДП "ФІНІНПРО".

     Служба автомобільних доріг у Чернівецькій області дякує ТОВ «ЕДБ» за розуміння та співпрацю.

Пресслужба САД у Чернівецькій області