Служба автомобільних доріг
у Чернівецькій області

» Прес-центр » новини » Ускладнення погодних умов у Чернівецькій області

Ускладнення погодних умов у Чернівецькій області

За даними Гідрометеоцентру сьогодні вночі 12 лютого 2019 року очікується ускладнення погодних умов, а саме значні опади переважно у вигляді мокрого снігу, приріст снігового покриву 6-12 см, налипання мокрого снігу. Ускладнення погодних умов відповідатимуть I ( жовтому ) рівню небезпечності.

Також можливе введення тимчасових обмежень або заборон руху транспортних засобів та контролю за дотриманням учасниками дорожнього руху введених режимів, спрямування транспортних засобів та резервні маршрути для об'їзду проблемних ділянок доріг.

 З метою забезпечення належних умов руху  безпечного та безперебійного проїзду на дорогах загального користування державного значення працюватиме дорожня техніка.

З метою зменшення кількості дорожньо-транспортних пригод та недопущення аварійних ситуацій на дорогах, Служба автомобільних доріг у Чернівецькій області звертається до водіїв з проханням бути максимально пильними та уважними, дотримуватися вимог Правил дорожнього руху та зважати на погодні негоди.

Також звертаємося до пішоходів! Дбайте про власну безпеку, переходьте дорогу лише у встановлених місцях. Будьте обачними  та обережними на дорогах!

У разі виникнення ускладнень на автошляхах Буковини, Ви можете звернутися до чергового оператора Служби автомобільних доріг у Чернівецькій області: (0372) – 58 – 38 – 84;