УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Чернівецькій області

» Прес-центр » новини » Уперше за понад 35 років «реанімуємо» дорогу на Вижниччині

Уперше за понад 35 років «реанімуємо» дорогу на Вижниччині

   

    У межах президентської програми "Велике будівництво" за гроші з Держбюджету України відновлюємо дорогу Т-26-01 Чернівці – Вашківці – Путила – КПП «Руська» з під’їздом до КПП «Шепіт». У роботі ділянка, що на км 100+057 – км 112+714. Йдеться про 12-ти кілометровий відрізок автошляху, який пролягає від смт. Путила до села Дихтинець Вижницького району.

    Знайти ділянку на мапі - https://goo.gl/maps/zoFCgwrhAsPGm8We8 Роботи з поточного середнього ремонту стартували від селища Путила.

Що вже зроблено:

  •  відфрезерували зруйноване покриття на 7,5 км;
  •  щоб укріпити основу дороги, то на 3 км влаштували щебеневу-піщану суміш, до якої додали спеціальний в’яжучий матеріал;
  •  виконали роботи з регенерації методом «холодного ресайклінгу» на 2 км;
  •  почали замінювати та ремонтувати штучні споруди на з’їздах.

    Наразі триває фрезерування старого зношеного покриття та укріплення основи дороги методом «холодного ресайклінгу».

    Наступним кроком буде влаштування нижнього шару з крупнозернистого асфальтобетону та фінішного з ЩМА. Окрім того, відремонтуємо 7 невеличких мостів, які знаходяться на цьому відрізку. Відновимо 2 підпірні стінки та з нуля збудуємо ще одну, щоб укріпити дорогу. Також вирівняємо узбіччя із рівнем проїжджої частини, зробимо всі з'їзди, нанесемо розмітку, встановимо дорожні знаки, облаштуємо тротуари та сучасне освітлення.

    Поточний середній ремонт відрізку реалізовується за моделлю «Проєктуй-будуй» («Design&Build»). Суть полягає у тому, що підрядна організація спочатку проєктує ділянку дороги, а потім її ремонтує.

Замовник робіт – Служба автомобільних доріг у Чернівецькій області

Виконавець – підрядна організація ТОВ «ПБС»

    На відрізку, що ремонтується організований реверсивний рух. Він регулюється спеціальними світлофорами. Служба автомобільних доріг у Чернівецькій області просить вибачення за тимчасові незручності. Звертаємось до учасників дорожнього руху бути уважними та обережними у місцях проведення ремонтних робіт, особливо поблизу дорожньої техніки.

ДОВІДКОВО!

    Автомобільна дорога Т-26-01 була побудована на початку 80 років минулого століття. До тепер вона утримувалася у проїзному стані лише завдяки грошам з експлуатаційного утримання.

Пресслужба САД у Чернівецькій області