УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Чернівецькій області

» Прес-центр » новини » у Службі автомобільних доріг відбулася нарада за участю начальника управлінням житлово-комунального господарства обласної державної адміністрації

у Службі автомобільних доріг відбулася нарада за участю начальника управлінням житлово-комунального господарства обласної державної адміністрації

Сьогодні 07.11.2018 року, у Службі автомобільних доріг відбулася нарада за участю начальника управлінням житлово-комунального господарства обласної державної адміністрації О. Левченко, начальником Служби автомобільних доріг у Чернівецькій області І. Гахом, першим заступником Служби автомобільних доріг у Чернівецькій області П. Харлашко та представниками з м. Київ ТОВ «Мостобуд».


Директор ТОВ «Мостобуд» Гресько В.Л. поінформував, що дане підприємство має висококваліфікованих працівників та відповідну техніку для здійснення робіт з будівництва та ремонту мостів. 
Учасниками наради обговорено перспективи залучення ТОВ «Містобуд» у Чернівецьку область в майбутньому. Сподіваємося, що 2019 рік принесе нашій області ще більше гарних доріг, адже нам є над чим ще працювати, щоб наша область була воз’єднана якісними роботами наших працівників та підрядних організацій.

 

 

 

 

 

 

 

Прес-служба САД у Чернівецькій області