Служба автомобільних доріг
у Чернівецькій області

» Прес-центр » новини » У Службі автомобільних доріг було проведено нараду з питання забезпечення належних умов проїзду у зимовий період

У Службі автомобільних доріг було проведено нараду з питання забезпечення належних умов проїзду у зимовий період

26 листопада 2019 р. за ініціативи Служби автомобільних доріг у Чернівецькій області проведена нарада з питання забезпечення належних умов проїзду під час несприятливих погодних умов та координації взаємодії Служби автомобільних доріг у Чернівецькій області, підрядних організацій, Управління патрульної поліції Чернівецької області та чергових операторів зв’язку.

На нараді були присутні керівництво Служби автодоріг, представники підрядних організацій, Управління патрульної поліції Чернівецької області, лінійного цеху Укрдорзв’язку.

Розглядалося додатково питання злагодження та координації дій між підрозділами зазначених структур щодо інформування про стан проїзду дорогами державного значення та вжиття необхідних заходів, в т.ч. превентивного характеру, для забезпечення безпеки руху транспорту та пішоходів, також проговорено питання щодо технічних можливостей підрядних організацій та ліквідації можливої новоутвореної аварійної ямковості.