УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Чернівецькій області

» Прес-центр » новини » Ремонтуємо трасу Р-62: виконана регенерація основи дороги на 4 км

Ремонтуємо трасу Р-62: виконана регенерація основи дороги на 4 км

   

    На Буковині відновлюємо дорогу Р-62 Криворівня – Усть-Путила – Старі Кути – Вижниця – Сторожинець – Чернівці. У рамках президентської програми «Велике будівництво» відремонтуємо 33 км дороги Р-62 на ділянці між селищем Берегомет та містом Сторожинець ( км 59+792 – км 93+605).

    Одночасно на об’єкті виконується широкий спектр дорожніх робіт. Шляховики фрезерують зруйноване покриття. Наразі вже зрізали 10 км старого асфальту.

    У межах села Лукавці підрядник укріплює основу дорожнього покриття методом «холодного ресайклінгу». У роботі залучена спеціальна техніка – ресайклер, яка подрібнює старе покриття. А до відфрезерованого асфальтобетону та щебеневих матеріалів додається бітумна емульсія та цемент. І уся ця суміш розподіляється рівномірним шаром, а потім ущільнюється різними котками.

    Після стабілізації основи дороги методом «холодного ресайклінгу» ми влаштуємо новий дорожній одяг. Особливу увагу на цій ділянці автошляху приділимо й системі водовідведення. Для цього виконаємо роботи із розчистки справних та заміні деформованих водопропускних труб.

    Попереду – влаштування двох шарів асфальтобетону. Також вирівняємо узбіччя із рівнем проїжджої частини, зробимо всі з'їзди, влаштуємо тротуари, вуличне освітлення, встановимо знаки, металеве огородження та нанесемо розмітку

Фінансування – Державний бюджет.

Замовник робіт – Служба автомобільних доріг у Чернівецькій області

Підрядна організація – ТОВ «ПБС»

    До уваги водіїв! Рух транспорту ремонтованою ділянкою здійснюється у реверсному режимі. Просимо бути уважними та дотримуватися правил дорожнього руху.

ДОВІДКОВО!

 Дорога Р-62 має статус регіонального значення. Вона сполучає Івано-Франківську та Чернівецьку області. Протяжність автошляху на Буковині - 89 кілометрів.

Пресслужба САД у Чернівецькій області