УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Чернівецькій області

» Прес-центр » новини » Ремонтуємо дорогу до буковинських Карпат

Ремонтуємо дорогу до буковинських Карпат

   Розпочаті підготовчі роботи з поточного середнього ремонту дороги Р-62 Криворівня - Усть-Путила - Старі Кути - Вижниця - Сторожинець - Чернівці на ділянці км 59+792 - км 93+605. Техніка сконцентрована на відрізку, що у межах смт. Берегомет та села Лукавці Вижницького району.

    Починаючи з минулого тижня підрядна організація ТОВ «ПБС» поглиблює кювети та розчищає узбіччя від чагарників.

   Поточним середнім ремонтом буде охоплено відрізок загальною протяжністю 33 кілометри.

   «Під час ремонту на автомобільній дорозі Р-62 виконаємо роботи із підсилення дорожнього одягу, укріпимо узбіччя, влаштуємо нове дорожнє покриття та водовідведення. Також відновимо дорожню інфраструктуру: зробимо тротуари у межах населених пунктів, влаштуємо автопавільйони, нанесемо розмітку та встановимо нові дорожні знаки», – розповідає керівник Служби автомобільних доріг у Чернівецькій області Ігор Гах.

    Звертаємось до учасників дорожнього руху бути уважними та обережними у місцях проведення ремонтних робіт, особливо поблизу дорожньої техніки. Просимо вибачення за тимчасові незручності під час руху.

   Національна програма «Велике Будівництво» розширює географію та зшиває Україну безпечними та якісними дорогами, завдяки яким зможе розвиватися й внутрішній туризм. Та й подорожі Буковиною стануть ще приємнішими.

Пресслужба САД у Чернівецькій області