УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Чернівецькій області

» Прес-центр » новини » Ремонт дороги М-19 У Чернівецькій області перетнув «екватор»

Ремонт дороги М-19 У Чернівецькій області перетнув «екватор»

    Вперше за три десятка років масштабно відновлюємо єдину на території Чернівецької області дорогу міжнародного значення М-19 Доманове – Ковель – Чернівці – Тереблече. За президентською програмою «Велике будівництво» у поточному середньому ремонті 3 ділянки автошляху, протяжністю понад 30 кілометрів.

    До села Яблунівки Веренчанської ОТГ вже відфрезерували старе дорожнє покриття, а це 20 км. Регенерацію основи дорожнього покриття проведено на 17 км. Нижній шар асфальтобетонної суміші влаштовано на 16 кілометрах траси.

    Ремонт дороги М-19 перейшов на наступний етап. Підрядник почав влаштовувати й систему водовідведення. Неподалік населеного пункту Витилівка Кіцманської ОТГ - вбудовують прикромкові водовідвідні лотки за допомогою спеціалізованої техніки.

   Лотки ставлять з обох сторін дороги, щоб захистити проїжджу частину від застою води.

    Адже якісно влаштована система водовідведення надійно захищатиме оновлене дорожнє покриття від поверхневих та ґрунтових вод.  Працюємо сьогодні тут – https://goo.gl/maps/QEFZ4RUPdbz6kNLz6

    Роботи виконує підрядна організація ТОВ «ШБУ – 77» на замовлення Служби автомобільних доріг у Чернівецькій області

    До уваги водіїв! Рух транспорту на окремих ділянках здійснюється у реверсному режимі. Просимо всіх учасників руху бути уважними та дотримуватися вимог дорожніх знаків.

    Відремонтуючи трасу М -19 ми забезпечимо якісний транспортний зв’язок між Чернівецькою та Тернопільською областями. До слова, торік на Буковині у рамках програми Президента України «Велике будівництво» було відновлено 9, 5 км дорожнього покриття автомобільної дороги М-19.

Пресслужба САД у Чернівецькій області