УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Чернівецькій області

» Прес-центр » новини » Приводимо до ладу 5,6 кілометрів дороги, яку півстоліття серйозно не відновлювали. Автошлях Т-26-02 Чернівці-Заставна

Приводимо до ладу 5,6 кілометрів дороги, яку півстоліття серйозно не відновлювали. Автошлях Т-26-02 Чернівці-Заставна

Автошлях Т-26-02 Чернівці — Заставна

Ремонтні роботи на об’єкті йдуть повним ходом. Від села Малий Кучурів до Юрківців розпушуємо стару зношену дорогу, яка втратила свою несучу здатність та підсилюємо її основу додатковим в’яжучим матеріалом.

 Практично йде підготовка до влаштування шару регенерації методом «холодний ресайклінг». Крім того, на ділянці поглиблюють кювети, очищують придорожні смуги від порослі та влаштовують систему водовідведення.

 Знайти ділянку на мапі – https://goo.gl/maps/WaDzHwCmXykmE3Z1A

У рамках поточного середнього ремонту влаштуємо новий конструктив дорожнього одягу, який складатиметься з наступних шарів:

- основа зі щебенево-піщаної суміші обробленої цементом;

- вирівнювальий шар асфальтобетону;

- фінішний верхній шар асфальтобетону.

Також буде виконано увесь комплекс робіт з організації дорожнього руху. Нанесемо розмітку та встановимо дорожні знаки.

 Підрядна організація ТОВ «ПБС» працюватиме, доки дозволить погода. Цей об’єкт є перехідним на 2022 рік. Ремонтні роботи відновлять вже у наступному будівельному сезоні.

На ділянці, що ремонтується організований реверсивний рух. Служба автомобільних доріг у Чернівецькій області просить вибачення за тимчасові незручності. Вже у 2022 році 5,6 кілометрів дороги Т-26-02 Чернівці — Заставна стануть якісними та комфортними для проїзду.

Наш YouTube-канал:

https://www.youtube.com/c/СлужбаавтомобільнихдорігуЧернівецькійобласті

Телеграм канал - https://t.me/sad_cv