Служба автомобільних доріг
у Чернівецькій області

» Прес-центр » новини » Прибирання придорожніх смуг у березні місяці на дорогах державного значення

Прибирання придорожніх смуг у березні місяці на дорогах державного значення

Службою автомобільних доріг спільно з головною підрядною організацією з експлуатаційного утримання доріг загального користування державного значення ДП «Чернівецький облавтодор» було проведено обстеження смуг відводу доріг державного значення та визначені необхідні заходи щодо покращення їх стану.

Станом на сьогодні філіями ДП «Чернівецький облавтодор» в смугах відводу доріг державного значення прибрано сміття на площі 356310 м2, вирубано поросль на 226 км доріг, видалено 735 аварійних, старих та повалених дерев, упорядковано 9 автопавільйонів та 7 майданчиків відпочинку. Вартість виконаних робіт орієнтовно складає 4 млн.грн.

Від початку року на дорогах області встановлено та замінено дорожніх знаків різного типу в кількості 219 штук та відремонтовано 1,85 км бар'єрного огородження.

 

Наведення належного стану придорожніх смуг та виконання заходів з організації безпеки дорожнього руху на дорогах загального користування державного значення перебуває на постійному контролі Служби автомобільних доріг у Чернівецькій області.

 

Прес-служба САД у Чернівецькій області