Служба автомобільних доріг
у Чернівецькій області

» Прес-центр » новини » Проведення робіт по підсипці та розчистці доріг 5 та 6 січня.

Проведення робіт по підсипці та розчистці доріг 5 та 6 січня.

У зв'язку з інтенсивними опадами у вигляді снігу, мокрого снігу та хуртовини, по Чернівецькій області проводяться снігоочисні роботи на дорогах загального користування державного значення. 

В середньому по області температура повітря становить від 0 до -2 ℃, випало снігу від 8 до 20 см. Задля забезпечення проїзду автотранспорту та безпеки дорожнього руху, на автомобільних дорогах загального користування державного значення працюють:

  • 48 одиниць піскорозкидальної та очисної техніки; 
  • 10 автогрейдерів;
  • 18 одиниць іншої техніки.

На аварійно-небезпечних ділянках доріг (підйоми, спуски, повороти) на ручній підсипці задіяні 118 робітників.

На зимовому утриманні автомобільних доріг державного значення задіяні підрядні організації ДП "Чернівецький облавтодор" та ТОВ "ШБУ-77".

Станом на 13-00, проїзд на дорогах загального користування державного значення забезпечено, проводиться робота по розчистці узбіч від снігу.

 

Закликаємо водіїв бути максимально пильними за кермом, обирати помірну швидкість і дотримуватись безпечної дистанції між транспортними засобами.  Не вирушайте в дорогу без надмірної потреби, в іншому випадку використоувуйте засоби проти ковзання, а в разі ускладнення погодних умов скористайтесь визначеними пунктами відстою транспортних засобів.

 

Прес-служба САД у Чернівецькій області