Служба автомобільних доріг
у Чернівецькій області

» Прес-центр » новини » Продовжується щорічна акція «За чисте довкілля»

Продовжується щорічна акція «За чисте довкілля»

У Чернівецькій області продовжується місячник  з благоустрою автомобільних доріг загального користування області та їх складових, який проводиться за дорученням Державного агентства автомобільних доріг України (окреме доручення №106-ОД від 20.04.2018 року) та за дорученням Служби автомобільних доріг у Чернівецькій області.

В області філіями ДП "Чернівецький облавтодор"  активно проводяться роботи з вирубки порослі, санітарного прибирання від сміття доріг, автопавільйонів, майданчиків відпочинку, естакад,  стоянок для автомобільного транспорту.

В результаті проведених заходів  у Чернівецькій області прибрано біля 150 км полоси відведення автомобільних доріг загального користування, майже 120 тис. м2 територій виробничих баз та підсобних підприємств, ліквідовано 82 несанкціонованих сміттєзвалища та упорядковано 0,09 га газонів та квітників. У заходах прийняли участь 208 працівників філій ДП "Чернівецький облавтодор"  .

 

 

 

Службою і надалі   проводиться  санітарна очистка та благоустрій доріг загального користування та  прибирання філіями ДП  «Чернівецький облавтодор» своїх виробничих територій.

Прес-служба САД у Чернівецькій області