Служба автомобільних доріг
у Чернівецькій області

» Прес-центр » новини » ПРО СТАН ДОРІГ ТА ЗАПЛАНОВАНІ ЗАХОДИ З ПОКРАЩЕННЯ ЇХ СТАНУ

ПРО СТАН ДОРІГ ТА ЗАПЛАНОВАНІ ЗАХОДИ З ПОКРАЩЕННЯ ЇХ СТАНУ

Інформування спільноти про стан доріг, заплановані заходи з покращення їх стану та визначені технології з ліквідації ямковості.

 

       7 лютого 2019 року відбувся брифінг . Головна тема обговорення була : « Стан доріг та заплановані заходи з покращення їх стану та визначеня технології з ліквідації ямковості». Присутні -  В.о. начальника Служби автомобільних доріг у Чернівецькій області – заступник начальника з експлуатаційного утримання  автомобільних доріг та штучних споруд Бучка Ю.В., Директор ДП « Чернівецький облавтодор» Мицька В.І. та Начальник управління житлово-комунального господарства Левченка О.А.

    Внаслідок частих коливань температури повітря, коли при плюсовій температурі повітря в день,  волога, що накопичується в порах, тріщинах та навіть незначних вибоїнах, при пониженні температури повітря вночі, сприяє прогресуванню руйнацій покриття дорожнього одягу. Сукупність всіх цих факторів спровокувало до процесу стрімкого розвитку ямковості на автомобільних дорогах державного значення. Зазначена новоутворена ямковість прогресує на старих ділянках, які капітально не ремонтувалися через брак коштів останніми десятиліттями ( 20 – 30 років ). 

 

  Узимку погодні умови дозволяють виконувати лише аварійні роботи холодною асфальтобетонною сумішшю, тому, з метою виправлення ситуації, що склалася, Служба автомобільних доріг у Чернівецькій області надала доручення ДП « Чернівецький облавтодор», що накопичує матеріально – технічні ресурси, з метою забезпечення безпеки дорожнього руху виконання робіт з ліквідації аварійної ямковості,  тільки при наявності сприятливих погодних умов.

Також, у прямому ефірі 7 лютого 2019 року В.о. начальника Служби автомобільних доріг-заступник начальника з експлуатаційного утримання доріг та штучних споруд Бучка Ю.В. відповідав на питання мешканців області, стосовно автомобільних доріг, плани Служби на 2019 рік та про утримання доріг у зимовий період.