УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Чернівецькій області

» Прес-центр » новини » Права смуга відрізку дороги Н-03, що у селі Припруття, вже у нижньому шарі асфальтобетону

Права смуга відрізку дороги Н-03, що у селі Припруття, вже у нижньому шарі асфальтобетону

    У рамках президентської програми «Велике будівництво» капітально відновлюємо ділянку траси Н-03 Житомир - Чернівці, км 348+760 – км 349+151. Знайти на мапі - https://cutt.ly/EbShQYv

    У межах села Припруття проводимо комплекс складних земляних робіт. Причина – складна геологічна структура ґрунту. Підземні та поверхневі води зруйнували основу дорожнього полотна. Ґрунт під асфальтобетоном був перезволоженим. Та й людям, які живуть неподалік цієї трасою також було непереливки. Адже через відсутність якісної дренажної системи, вода стікала їм у подвір’я, городи.

   На правій смузі підрядник влаштував поздовжню дренажну систему та сім спеціальних колодязі. Крім того, укріпив земельне та дорожнє полотно двома шарами георешітки, заповненими щебнем. Виконав роботи з регенерації та влаштував нижній пласт асфальтобетону.

   На лівій смузі – укріпив верховий укос над дорогою, щоб унеможливити зсуви ґрунту.  Наразі підрядник працює над стабілізацією основи дорожнього полотна.

   Замовник робіт – Служба автомобільних доріг у Чернівецькій області

  Підрядна організація – ТОВ «ШБУ – 77»

   У зв’язку з проведенням ремонтних доріг на автошляху організований реверсивний рух. Він регулюється спеціальними світлофорами, що встановлені над смугою. Просимо водіїв з розумінням ставитись до тимчасових незручностей та неухильно дотримуватись Правил дорожнього руху. Адже на дорозі працюють люди.

Пресслужба САД у Чернівецькій області