Служба автомобільних доріг
у Чернівецькій області

» Прес-центр » новини » Повідомлення про погіршення погодних умов та стан проїзду на автодорогах Державного значення у Чернівецькій області 27 листопада 2018 року

Повідомлення про погіршення погодних умов та стан проїзду на автодорогах Державного значення у Чернівецькій області 27 листопада 2018 року

Служба автомобільних доріг у Чернівецькій області інформує стосовно забезпечення проїзду дорогами загального користування державного значення станом на 05:30 годин ранку 27 листопада 2018 року.

  Минулої доби, а саме вночі, на території області  були опади у вигляді мокрого снігу з переходом у сніг, температура повітря вдень +1º – вночі – 5º. Також застерігаємо, що на більшій території області очікуються складні погодні умови, а саме сильні опади у вигляді снігу та дощу, налипання мокрого снігу, ожеледь.

  З метою забезпечення належних умов руху  безпечного та безперебійного проїзду на дорогах загального користування державного значення працювало  42 одиниць техніки , близько 100 дорожніх робітників на ручній підсипці на небезпечних ділянках ( підйоми, спуски, повороти, перехрестя і т.д.). Використано 206 тонн піщано-соляної суміші, бензину – 850 л, дизельного пального – 1866 л.

 

  Проїзд на дорогах  забезпечений, стан дорожнього покриття мокрий. З метою зменшення кількості дорожньо-транспортних пригод та недопущення аварійних ситуацій на дорогах, Служба автомобільних доріг у Чернівецькій області звертається до водіїв з проханням бути максимально пильними та уважними, дотримуватися вимог Правил дорожнього руху та зважати на погодні негоди, при можливості уникнути поїздок в ці дні. Застерігаємо також, що впродовж всього тижня очікується погіршення погодних умов, а саме опади у вигляді снігу, ожеледиця, температура вдень від – 10 º до – 17 º вночі!

. Також звертаємося до пішоходів! Дбайте про власну безпеку, переходьте дорогу лише у встановлених місцях. Будьте обачними  та обережними на дорогах!

У разі виникнення ускладнень на автошляхах Буковини, Ви можете звернутися до чергового оператора Служби автомобільних доріг у Чернівецькій області: (0372) – 58 – 38 – 84;

 

 

 

Прес-служба САД у Чернівецькій області