Служба автомобільних доріг
у Чернівецькій області

» Прес-центр » новини » ПОСТ-РЕЛІЗ
щодо проведеної прес-конференції у Чернівецькій облдержадміністрації.

ПОСТ-РЕЛІЗ
щодо проведеної прес-конференції у Чернівецькій облдержадміністрації.

06.12.2016 року у приміщенні Чернівецької облдержадміністрації відбулась прес-конференція на тему «Про стан виконання робіт на дорогах загального користування Чернівецької області за 11 місяців 2016 року» за участю представників засобів масової інформації краю.

На цьому заході доповідав начальник Служби автомобільних доріг у Чернівецькій області, який досить чітко та доступно висвітлив хід виконання робіт на автошляхах області та штучних спорудах, а також доповів про проведені заходи із забезпечення безпеки руху на дорогах краю. Коротко було наголошено на наступному:

«На даний час за рахунок коштів держбюджету та митних коштів відремонтовано 27,7 км доріг державного значення.

За 11 місяців 2016 року вартість поточного дрібного ремонту та експлуатаційного утримання доріг складає 65855 тис.грн., в тому числі :

         - поточний дрібний ремонт – 574 тис.грн.

         - експлуатаційне утримання – 65281 тис.грн.

         В розрізі значення доріг виконано:

         - державного значення – 43248 тис.грн.

         - місцевого значення – 22607 тис.грн., із них:

         поточний дрібний ремонт – 574 тис.грн.

         експлуатаційне утримання – 22033 тис.грн.

За рахунок коштів державного бюджету на експлуатаційне утримання доріг ліквідовано 144825 кв.м ямковості та деформацій дорожнього покриття, в т.ч.: на дорогах державного значення – 70439 кв.м; місцевого значення – 74386 кв.м.

 

Виконано заходів з безпеки дорожнього руху:

  • встановлено та замінено 575 шт. дорожніх знаків;

-         поновлено розмітку проїжджої частини доріг на 418 км доріг;

-         розмічено 1115,6 м2 пішохідних переходів та напрямних острівців;

-         встановлено 50 шт напрямних стовпчиків;

-         встановлено 0,134 км нового бар`єрного огородження ;

-         відремонтовано 4,706 км бар’єрного огородження;

-         забезпечено видимість (вирубано порослі) на 117,0 км доріг. При потребі виконується робота по вирубці аварійних та сухостійних дерев;

-         відремонтовано 0,2 км тротуарів.

           

Габаритно-ваговий контроль.

З початку року пересувними пунктами габаритно-вагового контролю Чернівецької дорожньо-експлуатаційної дільниці проведено 5701 зважування. Виявлено 37 порушень,  в  тому числі межах області - 12,  через дві і більше областей - 25. Виставлено рахунків за порушення руху вагового транспорту на 11596,64 євро.

 

         Вартість виконаних робіт з поточного середнього ремонту доріг державного значення за рахунок коштів державного бюджету:

- Т-26-02 Чернівці-Заставна-/М-19/ на ділянці км 4+000-км 22+300 (в межах Заставнівського району) - 20 млн.грн.

- М-19 Доманове (на Брест)-Ковель-Чернівці-Тереблече(на Бухарест), км 448+067 (продовження ремонту моста через р. Дністер с. Звенячин)  – 8,8 млн.грн.

         Вартість виконаних робіт з поточного середнього ремонту доріг за рахунок коштів обласного бюджету (понадпланові митні надходження):

            - Т-26-01 Чернівці –   Вашківці – Путила –  КПП «Руська» (окремими ділянками у Кіцманському та Вижницькому районах) – 21,5 млн.грн.   

- М-19 Доманове(на Брест) – Ковель – Чернівц – Тереблече(на Бухарест) (окремими ділянками в Глибоцькому та Заставнівському районах) – 61,2 млн.грн.

- Н-10 Стрий – Івано-Франківськ – Чернівці Мамалига(на Кишинів) протяжністю 8,4 км (в межах Кіцманського району) – 27,5 млн.грн.

- Н-03 Житомир –Чернівці (окремими ділянками по Новоселицькому та Хотинському районах) - 555 тис.грн.

         - Р-63 /Н-03/ – Вартиківці – КПП «Сокиряни» (окремими ділянками в межах Хотинського, Кельменецького та Сокирянського районів) – 5,909 млн.грн., в т.ч. 3,5 млн.грн по с. Романківці Сокирянського району, 2,409 млн.грн. с. Іванівці Кельменецького району.

         Всього у поточному році поточним середнім ремонтом за рахунок коштів державного бюджету відремонтовано 8,5 км доріг (Т-26-02) та за рахунок митних коштів - 19,2 км. Загалом відремонтовано 27,7 км доріг державного значення.».

Багато питань було поставлено представниками ЗМІ, адже громадськість краю в першу чергу цікавить якість виконаних ремонтних робіт, довговічність доріг та безпечність проїзду. Знову ж ставились питання щодо освоєння коштів, що надходять з обласного бюджету, тобто понадпланові митні надходження. Жителів краю зацікавили випадку ремонту окремих ділянок доріг, на що керівник Служби відповів: «В першу чергу ремонтуються ті ділянки доріг, які за  висновками експертів та відповідних служб визначені, як небезпечні ділянки, які уражені деформаціями  та підлягають терміновому ремонту».

Ставились питання щодо проведення тендерних процедур на поточні та капітальні ремонти доріг, які проводяться Службою. Всі учасники заходу зійшлись на спільній думці, що процес проведення процедур конкурсних торгів та процедура визначення переможця торгів займає велику долю часу, в результаті на виконання ремонтних робіт часу залишається мало. Тому сподіваємось, що ще в цьому році за сприятливих погодних умов буде освоєна значна доля виділених коштів.

 

Прес-секретар САД у Чернівецькій області