Служба автомобільних доріг
у Чернівецькій області

» Прес-центр » новини » Оперативна інформація щодо роботи дорожнього комплексу та погодні умови на дорогах Чернівецької області станом на 28 листопада 2018 року

Оперативна інформація щодо роботи дорожнього комплексу та погодні умови на дорогах Чернівецької області станом на 28 листопада 2018 року

Служба автомобільних доріг у Чернівецькій області інформує стосовно забезпечення проїзду дорогами загального користування державного значення станом на 05:30 годин ранку 28 листопада 2018 року.

 На території області  місцями проходив сніг, на деяких територіях покрив снігу сягав приблизно 5-7 см, температура вдень -4 °С вночі - 8 °С , сьогодні зранку Чернівецька область без опадів,  філії ДП «Чернівецький облавтодор» чергували всю ніч.

 

  З метою забезпечення належних умов руху  безпечного та безперебійного проїзду на дорогах загального користування державного значення працювало  53 одиниці техніки , 134 дорожніх робітників на ручній підсипці на небезпечних ділянках ( підйоми, спуски, повороти, перехрестя і т.д.). Використано 319 тонн піщано-соляної суміші, солі-18 тонн, бензину – 1100 л, дизельного пального – 2880 л.

Проїзд на дорогах  забезпечений, стан дорожнього покриття мокрий, місцями засніжений. З метою зменшення кількості дорожньо-транспортних пригод та недопущення аварійних ситуацій на дорогах, Служба автомобільних доріг у Чернівецькій області звертається до водіїв з проханням бути максимально пильними та уважними, дотримуватися вимог Правил дорожнього руху та зважати на погодні негоди, при можливості уникнути поїздок в ці дні.

 Також звертаємося до пішоходів! Дбайте про власну безпеку, переходьте дорогу лише у встановлених місцях. Будьте обачними  та обережними на дорогах!

У разі виникнення ускладнень на автошляхах Буковини, Ви можете звернутися до чергового оператора Служби автомобільних доріг у Чернівецькій області: (0372) – 58 – 38 – 84;

 

 

 

Прес-служба САД у Чернівецькій області