Служба автомобільних доріг
у Чернівецькій області

» Прес-центр » новини » Обговорення національної транспортної стратегії у Чернівцях.

Обговорення національної транспортної стратегії у Чернівцях.

У Чернівцях, 17 травня 2018 року, з робочим візитом перебував . заступник Міністра інфраструктури України Віктор Довгань.

Голова Чернівецької облдержадміністрації Олександр Фищук спільно із заступником Міністра інфраструктури з питань європейської інтеграції, начальником Служби автомобільних доріг у Чернівецькій області, начальником житлово-комунального господарства області та іншими посадовими особами краю обговорили національну транспортну стратегію на період до 2030 року.

Голова Чернівецької облдержадміністрації наголосив, що важливим є той факт, що саме на Буковині розпочалося обговорення можливості впровадження заходів щодо покращення транспортної системи області  та налагодження сполучення як з усіма регіонами України так і з Євросоюзом. Очільник області представив об'єкти інфраструктури області, які потребують першочергового вирішення. Зокрема, це  сполучення м.Чернівці із Києвом, Львовом та Одесою та рештою регіонів України. Мова йшла також про будівництво мостів у Путильському та Новоселицькому районах області, будівництво автомобільних доріг та завершення будівництва міжнародних пунктів пропуску та під’їзних шляхів до них.

На обговоренні заступник Міністра інфраструктури Віктор Довгань зазначив, що національна транспортна стратегія полягає у повному реформуванні транспортного сектору. Зокрема Віктор Довгань доповів наступне:

«Очікується прийняття чотирьох базових законопроектів про автомобільний, залізничний, внутрішньо-водний транспорт та перевезення небезпечних вантажів. Друга частина – це імплентаційний план, конкретні проекти для кожного регіону. Минулого року проведено 7 подібних обговорень.  Сьогодні – в Чернівцях. В ході обговорення намагаємося зрозуміти, які проекти доцільніше реалізувати в перспективі до 2030 року».

 

Прес-служба САД у Чернівецькій області