Служба автомобільних доріг
у Чернівецькій області

» Прес-центр » новини » Наказ Служби автомобільних доріг щодо заходів запобігання розповсюдження
захворювання COVID-19

Наказ Служби автомобільних доріг щодо заходів запобігання розповсюдження
захворювання COVID-19

На виконання листа Укравтодору №825/1/16-6 від 11.03.2020 року з метою запобігання поширення захворювання COVID-19 начальником Служби автомобільних доріг у Чернівецькій області Гахом І.В. було підписано наказ, який передбачає наступні заходи:

1. Начальникам структурних відділів  провести інформаційно-роз'яснювальну роботу стосовно заходів із запобігання захворюванню на COVID-19 та недопущення його поширення, що містяться в додатку 1 .

1.1. Проведену інформаційно-роз'яснювальну роботу підтвердити надавши Корнілович І.О. – завідуючій канцелярії «лист ознайомлення» за формою зазначеною в додатку 2.

2. Заступникам начальника Служби, керівникам відділів не допускати скупчення людей в кабінетах в ході проведення нарад не більше 5-ти чоловік. В переважній більшості управлінські та організаційні заходи проводити дистанційно.

3. Всім працівникам Служби:

3.1. неухильно дотримуватися:

- особистих засобів гігієни (миття рук, використання антисептичних препаратів та інше );

- дезінфікування всіх предметів які використовуються в роботі;

- уникнення перебування в місцях скупчення людей;

- тимчасової самоізоляції осіб, в разі підозри на захворювання

3.2. Проінформувати профільного заступника  начальника (відповідно до підпорядкування по структурі Служби), у вигляді Службової записки  про поїздки за кордон в термін з 01.02.2020 року по сьогоднішній день.  

4. Мількову В.К – завідуючому господарством забезпечити :

- закупівлю необхідної кількості антисептичних препаратів особистої гігієни ( у розрахунку 1 на кабінет, 1 на поверх, 1 на службовий автомобіль);

- закупівлю засобів дезінфекції адміністративного приміщення;

- прибирання адміністративного приміщення Служби відповідно до додатку 1.

5. Корнілович І.В. інформувати керівництво Чернівецького лінійно-технічного цеху  дорожнього зв'язку  філії Львівського ВЕТВЗ «ДП Укрдорзв'язок» про вимогу посиленого контролю пропуску громадян до адміністративного приміщення Служби.

6. Начальникам відділів Служби надати, в термін до 17.03.2020року,  профільним заступникам начальника (відповідно до підпорядкування по структурі Служби) пропозиції щодо можливого  надання відпустки (щорічну або без збереження заробітної плати)  та віддаленого режиму роботи  підлеглими працівниками на період дії карантину.

7. Бухгалтерії провести оплату необхідних засобів дезінфекції;

Контроль за виконанням наказу залишається за начальником Служби автомобільних доріг.