УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Чернівецькій області

» Прес-центр » новини » На Вижничинні капітально ремонтуємо 2 мости

На Вижничинні капітально ремонтуємо 2 мости

     У рамках Національної програми "Велике будівництво" капітально ремонтуємо дорогу та два мости, що на а/д Т-26-01 Чернівці – Вашківці – Путила – КПП «Руська» з під’їздом до КПП «Шепіт». Роботи виконуються на ділянці км 112+ 714 – км 115+714. Це межі села Сергії колишнього Путильського району.

     На 3 кілометровій ділянці є 2 невеличкі мости, які були побудовані ще у 50 роках минулого століття. Вони знаходились у передаварійному стані.

     МІСТ №1 має протяжність 21 метр і знаходиться на км 114+104. Підрядник демонтував тротуари, перильне огородження, розібрав прогонову будову споруди, мостове полотно та проміжні опори. Також вже забетонований монолітний фундамент та заармована монолітна стінка.

ЩО РОБИМО ЗАРАЗ?

  •  влаштуємо фундаменти берегових опор;
  •  влаштовуємо нові монолітні залізобетонні опори моста;
  •  монтуємо нову прогонову будову із збірних залізобетонних балок довжиною;
  •  влаштуємо сполучення моста з насипом та новий комплекс мостового полотна.

      Протяжність МОСТА №2 - 24 метри. Він знаходиться на км 114+205. Вже демонтована пішохідна тротуарна зона, перильне огородження, прогонова будова, мостове полотно та проміжної опори.

 ЩО РОБИМО ЗАРАЗ?

  •  влаштовуємо фундаменти берегових опор;
  •  влаштовуємо монолітні залізобетонні опори моста;
  •  монтуємо прогонову будову із збірних залізобетонних балок довжиною;
  •  забезпечуємо сполучення моста з насипом та новий комплекс мостового полотна.

     На 3 кілометровій ділянці є ще 2 штучні споруди (міст та переїзд). Вони також будуть відновлені. Щодо дорожнього покриття, то воно стане надійнішим та безпечнішими. Конструктив дорожнього полотна складатиметься з укріпленої основи та двох шарів асфальтобетонної суміші. Крім того, побудуємо підпірні стінки, облаштуємо тротуари, під’їзди до будинків та заїзди на вулиці, встановимо освітлення, дорожні знаки й металеве огородження, нанесемо розмітку.

      Роботи виконує підрядна організація ТОВ «ПБС» на замовлення Служби автомобільних доріг у Чернівецькій області.

     Рух транспортних засобів здійснюється тимчасовою об’їзною дорогою. Просимо вибачення за тимчасові незручності. Закликаємо водіїв бути уважними у місцях проведення ремонтних робіт. Обов’язково зважайте на нові дорожні знаки та неухильно дотримуйтеся їхніх вказівок.

Пресслужба САД у Чернівецькій області