УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Чернівецькій області

» Прес-центр » новини » На мостах у Сергіях влаштовуємо монолітний фундамент

На мостах у Сергіях влаштовуємо монолітний фундамент

     У рамках Національної програми "Велике будівництво" капітально ремонтуємо дві мостові переправи. Вони є частиною дороги Т-26-01 Чернівці – Вашківці – Путила – КПП «Руська» з під’їздом до КПП «Шепіт». Ремонтні роботи розпочались наприкінці літа. За цей час підрядник побудував тимчасову дорогу-обхід, якою користуються місцеві. Повністю демонтував два мости, що були побудовані у 1950 році. Тож час їхньої експлуатації давно минув.

     Роботи виконуються на ділянці км 112+ 714 – км 115+714. Це межі села Сергії колишнього Путильського району. Наразі підрядник продовжує роботи з бетонування монолітного фундаменту та армування монолітної стінки на двох переправах протяжністю 21 та 24 метри.

     Наступний етап – влаштування бетонних насадок, монтаж балок прогонової будови із збірних залізобетонних конструкцій, забезпечення сполучення мостів з насипом та новим комплексом мостового полотна, бетонування плити проїзної частини.

    Щодо дорожнього покриття, основа нового шляху складатиметься із 20-25-сантиметрової товщини з бетонної суміші та двох шарів асфальту. Крім того, влаштуємо й підпірні стінки, тротуари, під’їзди до будинків та заїзди на вулиці, встановимо освітлення й попереджувальні знаки, металеве огородження, нанесемо розмітку.

   Сьогодні на об’єктах працює 25 робітників та залучено 10 одиниць техніки.

   Роботи виконує підрядна організація ТОВ «ПБС» на замовлення Служби автомобільних доріг у Чернівецькій області. Рух засобів здійснюється тимчасовою об’їзною дорогою. транспортних. Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Пресслужба САД у Чернівецькій області