УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Чернівецькій області

» Прес-центр » новини » На Буковинських автошляхах підвищуємо рівень безпеки дорожнього руху

На Буковинських автошляхах підвищуємо рівень безпеки дорожнього руху

   Безпека дорожнього руху — одне з пріоритетних завдань Служби. З початку 2021 року автошляхах держзначення Чернівецької області встановили 1251 дорожніх знаків. Крім того, оновили 5 км бар’єрного огородження. Це важливий дорожній елемент, який допомагає зберегти життя людей під час дорожньо-транспортних пригод.

     Бар’єрне огородження гасить енергію удару автомобіля, особливо на  складних ділянках дороги ( мости, височини, обриви ), захищає транспортний засів від в’їзду  у кювет, служить  розподільником трас на смуги,  і тим самим запобігає лобовому зіткненню авто, що рухається на зустріч.

   Для того, аби покращити видимість зовнішніх країв узбіч ми замінили 223 напрямних сигнальних стовпчики. Ці елементи мають світловідбивальні смуги на корпусі, щоб бути видимими у будь-який час доби. 

   Ще два перехрестя цьогоріч стали безпечнішими.Світлофори підвищеної безпеки, які сповіщають пішохода про початок руху, встановили:

  • у селі Тарашани Тарашанської ОТГ, на трасі М-19 Доманове – Ковель  – Чернівці – Треблече;
  •  у Шипинцях Кіцманської міської ОТГ, дороги Н-10 Стрий – Івано-Франківськ – Чернівці – КПП «Мамалига».  

  Також оновили 160 км розмітки та 347 пішохідних переходів. Роботи з експлуатаційного утримання доріг тривають.

Служба автомобільних доріг у Чернівецькій області закликає бути максимально пильними в місцях проведення дорожніх робіт та дотримуватися правил безпеки дорожнього руху.

Пресслужба САД у Чернівецькій області