УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Чернівецькій області

» Прес-центр » новини » Місця концентрації ДТП: скільки таких ділянок на дорогах держзначення Буковини

Місця концентрації ДТП: скільки таких ділянок на дорогах держзначення Буковини

    Служба автомобільних доріг у Чернівецькій області доводить до відома водіїв та гостей краю щодо наявності однієї ділянки концентрації ДТП на дорогах загального користування державного значення. Йдеться про дорогу Н-10 Стрий – Івано-Франківськ – Чернівці – Мамалига (на Кишенів), на ділнці км 279+050.

    Межі села Ванчиківці колишнього Новоселицького району.

     Щоб убезпечити учасників дорожнього руху від аварій на цьому відрізку, шляховики в одному напрямку встановили знак 1.41 «Місце (ділянка) концентрації дорожньо-транспортних пригод»

 та 2 таблички:

7.21.4 «Наїзд на велосипедиста»

7.2.1 «Зона дії 500м»

     Щодо протилежного напрямку, то вже найближчим часом на цій ділянці, шляховики замінять старі дорожні знаки, а саме: 1.39 «Аварійно-небезпечна ділянка» з інформаційним панно «Увага! Велосипед» на знак 1.41 «Місце (ділянка) концентрації дорожньо-транспортних пригод» з табличками

7.21.4 «Наїзд на велосипедиста»

7.2.1 «Зона дії 500м»

    Також підрядна організація ДП «Чернівецькій облавтордор» планує відремонтувати 50 метрів пішохідної доріжки. Цю ділянку дороги освітлюють сучасні ліхтарі. І на особливому контролі своєчасне оновлення розмітки.

     Нагадуємо, нехтування Правилами дорожнього руху, перевищення швидкості, недотримання правил обгону та виїзду на зустрічну смугу - призводять до аварій. Водії та пішоходи, будьте пильними та дотримуйтесь правил дорожнього руху!

Пресслужба САД у Чернівецькій області