УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Чернівецькій області

» Прес-центр » новини » Буковинські дорожники ліквідовують тріщини на автошляхах держзначення

Буковинські дорожники ліквідовують тріщини на автошляхах держзначення

  Стан дорожнього покриття залежить від багатьох факторів: погодних умов, ваги транспорту, що рухається. Від температурних гойдалок, перевантажених фур асфальт поступово деформується. З‘являється колійність та павутиння з тріщин, в які прирапляє волога, і починається руйнування дороги. Якщо швидко не ліквідувати тріщину, то на цьому місці утворяться деформації. Відповідно, щоб цього не допустити і не нести більші витрати під час ремонту дорожнього покриття, Служба вже 6 рік використовує спеціальну методику заливки тріщин.

Як все відбувається?

 Тріщину заповнюють в’яжучим матеріалом, після чого засипають відсівом, або піском. Все відбувається без перекриття дорожнього руху, бо все швидко застигає.

   Завдяки швозаливникам вдається попередити руйнування дорожнього покриття та продовжити термін його експлуатації до 5-7 років. Упродовж цього року вже «проліковано» понад 14 тисяч погонних метрів дорожнього покриття.

    Роботи виконуються на замовлення Служби автомобільних доріг. Звертаємось до усіх учасників дорожнього руху з проханням дотримуватися швидкісних обмежень та бути уважними у місцях проведення ремонтних робіт.

Пресслужба САД у Чернівецькій області