Служба автомобільних доріг
у Чернівецькій області

» Прес-центр » новини » Брифінг начальника Служби автомобільних доріг
у Чернівецькій області .

Брифінг начальника Служби автомобільних доріг
у Чернівецькій області .

  

3 липня 2018 році у приміщенні Чернівецької облдержадміністрації начальник Служби автомобільних доріг у Чернівецькій області Ігор Вячеславович Гах провів  прес-конференцію, на якій  розповів про стан та хід виконання ремонтно-будівельних робіт на дорогах загального користування Чернівецької області у 2018 році.

Зокрема, начальник Служби поінформував місцевих журналістів про виділені з державного бюджету кошти на капітальний ремонт доріг державного значення у сумі 107,214 млн.грн. з введенням в експлуатацію 2,02 км доріг, а також про виділені Урядом України кошти у сумі 400 млн.грн. на поточний середній ремонт шести ділянок протяжністю 32,7 км автомобільної дороги національного значення Н-03 Житомир – Чернівці.

Детальніше Ігор Гах зупинився на освоєнні коштів державної цільової програми, за рахунок якої і проводиться ремонт одного із пріоритетних напрямків Буковини - дороги Житомир – Чернівці. На чотирьох ділянках вже  ведуться ремонтні роботи за новітніми технологіями методом «холодного ресайклінгу».

Зокрема, на ділянці с.Недобоївці – с.Керстенці протяжністю 5,8 км після завершення всього комплексу підготовчих робіт та влаштування нижнього шару покриття підрядник влаштовує верхній шар із щебенево-мастичної суміші, одночасно облаштовуючи узбіччя та примикання. Загальне виконання на цій ділянці становить понад 70 млн.грн.

На ділянці від межі Хотинського району до с.Динівці підрядною організацією виконується фрезерування асфальтобетонного покриття, його регенерація, а також ведуться роботи по вирубці порослі. Вартість виконаних робіт на цій ділянці становить близько 10 млн.грн.

На ділянці від с.Динівці до с.Рингач виконання робіт орієнтовно складає  15 млн.грн.

На ділянці від м.Хотин до Чотирьох Корчмів підрядник виконує роботи по влаштуванню верхнього шару покриття із щебенево-мастичного асфальтобетону, виконання становить 24 млн.грн.

Коротко керівник Служби поінформував про капітальний та поточний ремонти автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам. У 2018 році на ці цілі передбачено 140,018 млн.грн. На сьогоднішній день на дев’ятнадцяти об'єктах ведуться ремонтні роботи, на одинадцяти із них роботи  завершені. Орієнтовна вартість виконаних робіт склала понад 43 млн.грн.

На поточний дрібний ремонт та експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам виділено понад 42 млн.грн.

Зупинився посадовець і на першочергових заходах з відновлення пошкоджених ділянок доріг Буковини, які постраждали під час нещодавньої негоди. Як зазначив Ігор Гах, - «На щастя до суттєвих наслідків ця негода не призвела, в той же час постраждало 30 об'єктів орієнтовно на суму 4 млн.грн. Всі об'єкти, які зазнали руйнувань, будуть включені до загального акту збитків, подані на розгляд для отримання додаткового фінансування з державного бюджету на усунення негативних наслідків негоди. Першочергові роботи з відновлення пошкоджених ділянок доріг будуть виконані Службою автодоріг за рахунок коштів на експлуатаційне утримання доріг державного та місцевого значення».

Щодо використання  митних коштів на ремонт доріг у 2018 році начальник Служби зазначив наступне:

«Очікуємо на погодження бюджетним комітетом Верховної Ради переліку об’єктів будівництва, капітального та поточного середнього ремонтів доріг за рахунок митних коштів, так як додатковим джерелом фінансування ремонтних робіт на дорогах області є кошти від митного експерименту.

На сьогодні залишок відповідних коштів становить 169,077 млн.грн., в тому числі 157,932 млн.грн. - перехідні кошти з 2017 року та 11,145 млн. грн., – надходження в 2018 році.

Перелік об’єктів будівництва, капітального та поточного середнього ремонтів автомобільних доріг загального користування в рамках експерименту затверджується обласною державною адміністрацією, погоджується Укравтодором та бюджетним комітетом Верховної Ради України.

Від початку квітня місяця  2018 року згаданий перелік об’єктів тричі було подано на погодження до бюджетного комітету Верховної Ради України.  Досі ми очікуємо на погодження Переліку об’єктів, на яких буде здійснено ремонт доріг. На сьогодні із 169 млн. грн. в нас погоджено перелік щодо частини об’єктів в сумі 28,422 млн.грн. Решта об’єктів в розмірі близько 140 млн. грн., на які підготовлено наші пропозиції, сподіваємось, будуть погоджені на засіданні бюджетного комітету Верховної Ради України, яке відбудеться 04 липня. Це дасть нам можливість розпочати необхідні роботи по запропонованих об’єктах».

 

Прес-служба САД у Чернівецькій області