УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Чернівецькій області

» Прес-центр » новини » +3 км у нижньому шарі асфальтобетону на дорозі Н-10

+3 км у нижньому шарі асфальтобетону на дорозі Н-10

    Наприкінці травня у рамках держпрограми «Велике будівництво» стартував поточний середній ремонт дороги Н-10 Стрий – Івано-Франківськ – Чернівці – Мамалига.  Відновлюємо три відрізки, які ще донедавна були рясно вкриті тріщинами та колійністю. У ремонті 9 кілометрів дорожнього покриття.

Відтинок №1

Від обходу м. Чернівці (1 черга) до села Бояни (км 248+968 – км 251+490) вже у нижньому шарі асфальтобетонного покриття. Підрядник завершив влаштовувати з’їзд до Сонячної долини та розпочав робити виїзд до ТОВ «Роднічок». Одночасно виконуються роботи з укріплення узбіч.

Відтинок №2

Від села Бояни до села Припруття ( км 251+490 – км 254+317) завершені роботи з регенерації дорожнього покриття методом холодного ресайклінгу. Ця ділянка вже у нижньому шарі асфальтобетонного покриття.

   Також налагоджуємо систему водовідведення. Зокрема, підрядник встановив 10 дощоприймачів. Дощоприймачі є частиною дощової каналізації, яка виконує поверхневе водовідведення.

Відтинок №3

Знаходиться у межах населеного пункту Припруття (км 254+317 - км 257+915). Старий асфальтобетон відфрезерований. Підрядник лагодить штучні споруди. На невеличкому мості тривають роботи з заміни перехідних плит, посилення опор, влаштування гідроізоляції та ремонту пішохідної частини споруди.

 На відрізках, що ремонтуються організований реверсний рух.

 Ремонтні роботи виконує підрядна організація ТОВ «ШБУ -77» на замовлення Служби автомобільних доріг у Чернівецькій області.

Пресслужба САД у Чернівецькій області