Служба автомобільних доріг
у Чернівецькій області

» Прес-центр » новини » ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РОБОТИ ДОРОЖНЬОГО КОМПЛЕКСУ ТА ПОГОДНІ УМОВИ НА АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРОГАХ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
СТАНОМ НА 08:00 ГОДИНУ 09 ЛЮТОГО 2018 РОКУ

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РОБОТИ ДОРОЖНЬОГО КОМПЛЕКСУ ТА ПОГОДНІ УМОВИ НА АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРОГАХ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
СТАНОМ НА 08:00 ГОДИНУ 09 ЛЮТОГО 2018 РОКУ

Служба автомобільних доріг у Чернівецькій області інформує,  що станом на 0800 годину 09 лютого проїзд автодорогами загального користування державного значення області забезпечено. Тимчасове ускладнення проїзду великоваговими транспортними засобами виключно із-за їх технічного стану  спостерігається на підйомах в районі с.Рингач Новоселицького району на автомобільній дорозі Н-03 Житомир - Чернівці, на об’їзній дорозі м.Чернівці та в районі с.Звенячин на автомобільній дорозі М-19 Доманове (на Брест) – Ковель – Чернівці – Тереблече (на Бухарест).

Всю ніч у на території Чернівецької області не припинялись опади у вигляді снігу, йшов сильний сніг, товщина снігового покрову досягла 35 см. Покриття доріг – засніжене, температура повітря на території області – від 5 градусів морозу, вдень очікується   до 1 градуса тепла.

Дорожники працюють у посиленому цілодобовому режимі. Продовжуються роботи з розчистки доріг від снігу та оброблення протиожеледними матеріалами проїзної частини доріг, для цього задіяно 60 одиниць техніки та  знаходиться на чергуванні  4 одиниці, працює 184 дорожніх робітників.

Для підсипки доріг автодорожниками Буковини за цю ніч використано 1300 тонн піщано-соляної суміші, 3200 л бензину та 4600 л дизельного палива.

З метою зменшення кількості дорожньо-транспортних пригод та недопущення аварійних ситуацій на дорогах, Служба автомобільних доріг у Чернівецькій області звертається до водіїв з проханням бути максимально пильними й уважними, дотримуватися вимог Правил дорожнього руху. Також звертаємося до пішоходів! Дбайте про власну безпеку, переходьте дорогу лише у встановлених місцях.

Особливе звернення до водіїв транспортних засобів – не вирушати у дорогу без засобів проти ковзання, а в разі ускладнення погодних умов скористатися визначеними пунктами відстою транспортних засобів на дорогах державного значення області, а краще без нагальної потреби не вирушати у дорогу

Будьте обачними  та обережними на дорогах!

Нагадуємо, що у разі виникнення надзвичайної ситуації телефонуйте за номером диспетчера 58-38-84 цілодобово.


 
Прес-служба САД у
Чернівецькій  області.