Служба автомобільних доріг
у Чернівецькій області

» Прес-центр » новини » ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РОБОТИ ДОРОЖНЬОГО КОМПЛЕКСУ ТА ПОГОДНІ УМОВИ НА АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРОГАХ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ СТАНОМ НА 17:00 ГОДИНУ 08 ЛЮТОГО 2018 РОКУ

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РОБОТИ ДОРОЖНЬОГО КОМПЛЕКСУ ТА ПОГОДНІ УМОВИ НА АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРОГАХ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ СТАНОМ НА 17:00 ГОДИНУ 08 ЛЮТОГО 2018 РОКУ

Служба автомобільних доріг у Чернівецькій області інформує,  що станом на 1700 годину 08 лютого проїзд автодорогами загального користування державного значення області забезпечено.

Опади у вигляді мокрого снігу не припиняються, все більше посилюються, товщина снігового покрову досягла 8 см. Покриття доріг – мокре, температура повітря на території області – від 2 градусів морозу  до 2 градусів тепла. Продовжуються роботи з розчистки доріг від снігу та оброблення протиожеледними матеріалами проїзної частини доріг, для цього задіяно 28 одиниць техніки та  знаходиться на чергуванні  25 одиниць, працює 117  дорожників та знаходиться на чергуванні 44 дорожніх робітників.

З метою зменшення кількості дорожньо-транспортних пригод та недопущення аварійних ситуацій на дорогах, Служба автомобільних доріг у Чернівецькій області звертається до водіїв з проханням бути максимально пильними й уважними, дотримуватися вимог Правил дорожнього руху. Також звертаємося до пішоходів! Дбайте про власну безпеку, переходьте дорогу лише у встановлених місцях.

Будьте обачними  та обережними на дорогах!

Знову нагадуємо, що у разі виникнення надзвичайної ситуації телефонуйте за номером диспетчера 58-38-84 цілодобово.


 
Прес-служба САД у
Чернівецькій  області.