Служба автомобільних доріг
у Чернівецькій області

» Прес-центр » новини » ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РОБОТИ ДОРОЖНЬОГО КОМПЛЕКСУ ТА ПОГОДНІ УМОВИ НА АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРОГАХ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ СТАНОМ НА 08 ЛЮТОГО 2018 РОКУ

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РОБОТИ ДОРОЖНЬОГО КОМПЛЕКСУ ТА ПОГОДНІ УМОВИ НА АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРОГАХ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ СТАНОМ НА 08 ЛЮТОГО 2018 РОКУ

Служба автомобільних доріг у Чернівецькій області інформує,  що станом на 1400 годину 08 лютого проїзд автодорогами загального користування області забезпечено.

Зранку спостерігались опади у вигляді дощу, у другій половині дня  почав йти мокрий сніг, який все посилюється.  Покриття доріг – мокре, температура повітря-плюсова. У районах області працює спецтехніка, яка розподіляє піщано-сольову суміш.  На 08 год. ранку для обробки доріг протиожеледними матеріалами було використано 44 тонни піщано-сольової суміші. Для оперативного реагування на можливе виникнення надзвичайних ситуацій на дорогах загального користування області встановлено  цілодобове чергування техніки в кількості 16 одиниць та 26 дорожніх робітників.

Продовжуються роботи з оброблення протиожеледними матеріалами проїзної частини доріг, для цього задіяно один піскорозкидач та 8 дорожників.

Служба автомобільних доріг у Чернівецькій області нагадує про необхідність дотримання  Правил дорожнього руху на дорогах області. Вважайте, що гальмівний шлях, коли дорога засніжена або покрита ожеледицею, збільшується у рази.

При Службі автомобільних доріг створено графік цілодобового чергування дорожників та спеціальної техніки на автомобільних дорогах Буковини. У разі виникнення надзвичайної ситуації телефонуйте за номером диспетчера 58-38-84 цілодобово.


 
Прес-служба САД у
Чернівецькій  області.